نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: برا اولین بار از کسی خوشم اومده

6619
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38086
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

برا اولین بار از کسی خوشم اومده

سلام
    من کسی هستم که تا به حال از کسی خوشم نمیومده و با کسی دوستی نداشتم (جنس مخالف)
    نه که خودمو دست بالا بگیرما ، کلا تو فاز دوستی و اینا نیستم و اصلا برام دوستی با جنس مخالف جذابیتی نداره
    متاسفانه مدتیه که از یک نفر به شدت برای اولین بار خوشم اومده که کاملاا دست نیافتنیه
    چون اصلا منو نمیشناسه و راه ارتباطی هم باهاش ندارم
    فقط به شدت ذهنمو مشغول کرده که دارم کلافه میشم
    میشه راهنماییم کنید چجوری از فکر و خیالش بیام بیرون ؟
    خیلی ممنونم
    ویرایش توسط Faeze_Ji : 07-13-2019 در ساعت 04:01 PM
    امضای ایشان
    آدم اینقدر میبازه ، میبازه، میبازه تا بالاخره قهرمان خواسته های خودش میشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : برا اولین بار از کسی خوشم اومده

نقل قول نوشته اصلی توسط Faeze_Ji نمایش پست ها
    سلام
    من کسی هستم که تا به حال از کسی خوشم نمیومده و با کسی دوستی نداشتم (جنس مخالف)
    نه که خودمو دست بالا بگیرما ، کلا تو فاز دوستی و اینا نیستم و اصلا برام دوستی با جنس مخالف جذابیتی نداره
    متاسفانه مدتیه که از یک نفر به شدت برای اولین بار خوشم اومده که ماملاا دست نیافتنیه
    چون اصلا منو نمیشناسه و راه ارتباطی هم باهاش ندارم
    فقط به شدت ذهنمو مشغول کرده که دارم کلافه میشم
    میشه راهنماییم کنید چجوری از فکر و خیالش بیام بیرون ؟
    خیلی ممنونم

خب پس کجا دیدیش؟ فاصله تون رو تعریف کنین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    لطفا اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
    1. شما چند سال دارید؟
    2. با این آقا چگونه آشنا شده اید؟
    3. چه چیزی ایشان را دست نیافتنی می کند؟
    4. معیارهای شما برای انتخاب این آقا چیست؟
    5. روابط شما با اعضای خانواده و دوستانتان چگونه است؟
    6. برنامه ریزی زندگی روزانه شما به چه نحوی می باشد؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38086
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=heh_heh;285073]خب پس کجا دیدیش؟ فاصله تون رو تعریف کنین[
    از طریق تلویزیون باهاش آشنا شدم
    بعد رفتم اینستا و آبدی تلگرامشو پیدا کردم و اینا و الان همش بهش فکر میکنم
    شاید شما هم بشناسیندش برا همین نمیگم که کیه (سلبریتی یآ بازیگر و اینا نیست فکر نکنید من همچین آدم خامیم که از اینا خوشم بیاد)
    و اینکه منظورتون از فاصله رو متوجه نمیشم
    امضای ایشان

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38086
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    لطفا اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
    1. شما چند سال دارید؟
    2. با این آقا چگونه آشنا شده اید؟
    3. چه چیزی ایشان را دست نیافتنی می کند؟
    4. معیارهای شما برای انتخاب این آقا چیست؟
    5. روابط شما با اعضای خانواده و دوستانتان چگونه است؟
    6. برنامه ریزی زندگی روزانه شما به چه نحوی می باشد؟
    خیلی ممنون از پاسخگوییتون
    من هجده سالمه
    این آقا رو تو یبکی از برنامه های صدا و سیما دبدم
    اینکه طرفدرا دارن و اینکه به نظرم خیلی خفنه و من آدم معمولیم و شاید از من سر تر باشه و اینکه ده سال از من بزرگتره برام دست نیافتنیش کرده
    از این آقا خوشم میاد چون عاشق طرز فکر و عقابدش شدم و اینکه ویدیوها و حرفاشو که دیدم و شنیدم بسیار روی من تاثیر گذاشته و به من انگیزه داده
    و صرفا قیافه و اینا برا من مهم نیست هرچند به نظر من ایشون زیباترین پسری هست که در تمام عمرم دیدم
    من آدم اجتماعی هستم و دوست دارم با همه صاف باشم و روابط خوبی با خانواده و دوستانم دارم
    درباره سوال آخرتون چه چیزی درباره برنامه ریزی روزانم بگم ؟ من بیشتر سرم تو درس و کتابه و کارهای هنری
    امضای ایشان

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38086
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید من خیلی تند تایپ میکنم و ممکنه غلط املایی زیاد داشته باشم
    امضای ایشان

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=Faeze_Ji;285090]
    نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    خب پس کجا دیدیش؟ فاصله تون رو تعریف کنین[
    از طریق تلویزیون باهاش آشنا شدم
    بعد رفتم اینستا و آبدی تلگرامشو پیدا کردم و اینا و الان همش بهش فکر میکنم
    شاید شما هم بشناسیندش برا همین نمیگم که کیه (سلبریتی یآ بازیگر و اینا نیست فکر نکنید من همچین آدم خامیم که از اینا خوشم بیاد)
    و اینکه منظورتون از فاصله رو متوجه نمیشم
    ازین اتفاقا میوفته... خودت رو سرزنش نکن... در اون آدم چیزی دیدی که از نظرت کمیابه... کم کم متوجه میشی ازدواج چیز دیگه ست و علاقمندی های اینجوری چیز دیگه... ازدواج یه جور تکیه کردنه، این آدم با این حجم کار و طرفدار نمیتونه تکیه گاه خوبی برات باشه، از هر لحاظ... بیخیال... همینکه تو فضای مجازی دنبالش میکنی کافیه... به عنوان همسر بهش نگاه نکن، فقط به عنوان یه معلم، یه استاد، یه کسی که قشنگ صحبت میکنه قبولش کن، نه بیشتر...
    خودت رو بیشتر دوست داشته باش دختر... ایشاله خوشبخت میشی

8. 2 کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40003
    تشکـر
    24
    تشکر شده 37 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    ادم وقتی وارد یه اتفاق یه تغغیر یه تحول جدید میشه و باب دلش میشه قضایا معمولا برخی حرفا شاید زده بشن بهش بی توجه میشه دست خودش نیس یجور دلش نمیخواد به عقلش اجازه فکر بده. این بد نیس نه ولی خیلی پر ریسکه

شما ایشونو از یه جعبه جادویی که شیشش ضخامتش چند میلیمتره شناختید . و فقط اتفاقا و حرفای خوبشو خوندید شنیدید پیگیرم بودید
    اما این همه قضیه نیست.

بذار اینجور اینجور بگم خیلی از بازیگرا هستن که ما با دیدنشون برامون الگو میشن خیلی.
    از مدل مو گرفته تا تیپ یه شخصیت معروف و تهشم میشن یه برند ! و ...

الان این علاقه که ایجاد شده نتنها که یه طرفه هست اینم هست که فقط با سرچ و گوش دادن به پیاما و ... ایجاد شده
    ببخشید اینو میگم شما ولی نمیدونید اون ادم موقع حرف زدن دهنش بو میده یا نه! اینقدر ازش دورید!

شما اصلا بهش نزدیک نشدید
    یجور بگم با یه تصویر سازیا جلو رفتی
    خوشبینانه جلو رفتی
    خوشبینانه یه مسیر رو برا خودت باز کردی
    چبسا الان با اون اقا قرار ملاقات بذارید و از نزدیک صحبت کنید بگن من خاطر خا دارم!! اینم هست

ببینید قضیه عاشق شدن با احساست برخورد کردن و با احساسات جلو رفتن خیلی خیلی مسیر پر ریسکی رو رقم میزنه. شاید االان بگید من برعکس کلی گشتم سرچ کردم خیلی با منطق جلو رفتم و ... ولی نه بازم تو این مسیر احساسات تاثیر اصلی رو گذاشتن.
    ببخشید اینو میگم یه چند درصد هم احتمال بذارید که این عشق که شما ایجاد کردید به نتیجه نرسه ! میدونید خدای نکرده بعدا چقدر متضرر میشید از لحاظ روحی و عاطفی؟

بذارید اینجور بگم شما با شخصیت مجازی ایشون اشنا شدی و به شخصیت مجازی ایشون دلبسته شدید
    خیلی کم پیش میاد یه نفر بیاد حقایق زندگیشو تو پیج اینیستا بذاره!! صد البته کم پیش میاد. همه دوس داریم بهترینارو گلچین کنیم بذاریم تو ویترین اینیستا
    صدالبته تو یه برنامه رسمی تو تی وی که یه کارشناس خیلی خیلی باید زبده باشه تا دعوت بشه شما حرفای اونو تو تی وی میشنوید و حرکاتشونو میبینید.

با شخصیت واقعیش هنوز اشنا نیستید
    نمیگم راه بدی رو میرید نه . ولی راه پر ریسکی رو دارید ادامه میدید
    نمیگم بیخیال بشید نه ولی از راه درست تری برید جلو
    الف - یه بخشی از مسیر رو رو این بذارید که اگه نشد ضرر نیبینید!!!
    ب- اما خب یه بخشی از مسیر رو رو این هم بذارید که با منطق جلو میرید شاید شد!!

ج- البته اینم در نظر بگیریدا شاید مسیر زندگی و اینده کاری شما و هدفاتون جوری برنامه یری بشن که گزینه های بسیار بسیار بهتری رو حتی در پیش رو داشته باشید

من الف و ب و ج رو گفتم که منطقی تصمیم بگیرید و منطقی برید جلو و الکی تو انتظار بیجا نمونید. این انتظار رو نداشته باشید تو کشوری که 85 میلیون جمعیته یه مجری تو دلش الهام بشه یکی هست عاشقش شده!! پس باید ما اقدام کنید
    اما اقدام منطقی !!! اقدام منطقی ممکنه اینو بگه که نه بیخیال این مسیر شایدم اینو بگه که نه برو اتفاقا. انتخاب این مسیر وقتیه که خوب و منطقی تصمیم بگیرید

عشق خیلی خوبه
    خیلی.
    ادم پاک ترین احساس رو تجربه میکنه به یه فردی که غیر از خونوادشه . اما اگه این از مسیر درستی به نتیجه نرسه شک نکنید این اتفاق خوب میتونه ضربات بدی رو براتون بزنه. و ایندتون رو تحت خودش تغییر بده
    من نظرمو گفتم که باز فکر کنید با این دید که شاید به این موارد اونجور که باید میبود توجه نداشتید چون برخی حرفا هستن تکرارشون باعث میشه ادم بیشترتر فکر کنه . با این دید که بتونه یه ذره تاثیر مفید بذاره تو انتخابتون تو انتخاب راهی که قراره برید . امیدوارم تاثیر مثبتی داشته باشه.

دوستان و مشاوران هم بهتر راهنماییتون میکنن.

موفق باشید.
    ویرایش توسط Hamid70 : 07-13-2019 در ساعت 10:03 PM

10. 2 کاربران زیر از Hamid70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38086
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=heh_heh;285093]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Faeze_Ji نمایش پست ها

ازین اتفاقا میوفته... خودت رو سرزنش نکن... در اون آدم چیزی دیدی که از نظرت کمیابه... کم کم متوجه میشی ازدواج چیز دیگه ست و علاقمندی های اینجوری چیز دیگه... ازدواج یه جور تکیه کردنه، این آدم با این حجم کار و طرفدار نمیتونه تکیه گاه خوبی برات باشه، از هر لحاظ... بیخیال... همینکه تو فضای مجازی دنبالش میکنی کافیه... به عنوان همسر بهش نگاه نکن، فقط به عنوان یه معلم، یه استاد، یه کسی که قشنگ صحبت میکنه قبولش کن، نه بیشتر...
    خودت رو بیشتر دوست داشته باش دختر... ایشاله خوشبخت میشی
    خیلی ممنون از توجهتون
    حقیقتا من به دنبال ازدواج نبودم...
    چون هم سنم پایینه هم اینکه من واقعا به درد ازدواج نمیخورم ، همیشه سعی کردم جوری باشم که نیاز به تکیه گاه نداشته باشم ...
    ولی امیدوارم واقعا از سرم بیفته این بنده خدا ،تقریبا اینقدر تو ذهنم بهش میکنم و باهامه و باهام تو ذهنم حرف میزنه انگار واقعا جزیی از وجودم شده
    جمله آخرتون رو بسیار قبول دارم و خیلی ممنون از شما
    امیدوارم همیشه موفق باشید
    امضای ایشان

12. کاربران زیر از Faeze_Ji بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38086
    تشکـر
    9
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid70 نمایش پست ها
    سلام.
    ادم وقتی وارد یه اتفاق یه تغغیر یه تحول جدید میشه و باب دلش میشه قضایا معمولا برخی حرفا شاید زده بشن بهش بی توجه میشه دست خودش نیس یجور دلش نمیخواد به عقلش اجازه فکر بده. این بد نیس نه ولی خیلی پر ریسکه

شما ایشونو از یه جعبه جادویی که شیشش ضخامتش چند میلیمتره شناختید . و فقط اتفاقا و حرفای خوبشو خوندید شنیدید پیگیرم بودید
    اما این همه قضیه نیست.

بذار اینجور اینجور بگم خیلی از بازیگرا هستن که ما با دیدنشون برامون الگو میشن خیلی.
    از مدل مو گرفته تا تیپ یه شخصیت معروف و تهشم میشن یه برند ! و ...

الان این علاقه که ایجاد شده نتنها که یه طرفه هست اینم هست که فقط با سرچ و گوش دادن به پیاما و ... ایجاد شده
    ببخشید اینو میگم شما ولی نمیدونید اون ادم موقع حرف زدن دهنش بو میده یا نه! اینقدر ازش دورید!

شما اصلا بهش نزدیک نشدید
    یجور بگم با یه تصویر سازیا جلو رفتی
    خوشبینانه جلو رفتی
    خوشبینانه یه مسیر رو برا خودت باز کردی
    چبسا الان با اون اقا قرار ملاقات بذارید و از نزدیک صحبت کنید بگن من خاطر خا دارم!! اینم هست

ببینید قضیه عاشق شدن با احساست برخورد کردن و با احساسات جلو رفتن خیلی خیلی مسیر پر ریسکی رو رقم میزنه. شاید االان بگید من برعکس کلی گشتم سرچ کردم خیلی با منطق جلو رفتم و ... ولی نه بازم تو این مسیر احساسات تاثیر اصلی رو گذاشتن.
    ببخشید اینو میگم یه چند درصد هم احتمال بذارید که این عشق که شما ایجاد کردید به نتیجه نرسه ! میدونید خدای نکرده بعدا چقدر متضرر میشید از لحاظ روحی و عاطفی؟

بذارید اینجور بگم شما با شخصیت مجازی ایشون اشنا شدی و به شخصیت مجازی ایشون دلبسته شدید
    خیلی کم پیش میاد یه نفر بیاد حقایق زندگیشو تو پیج اینیستا بذاره!! صد البته کم پیش میاد. همه دوس داریم بهترینارو گلچین کنیم بذاریم تو ویترین اینیستا
    صدالبته تو یه برنامه رسمی تو تی وی که یه کارشناس خیلی خیلی باید زبده باشه تا دعوت بشه شما حرفای اونو تو تی وی میشنوید و حرکاتشونو میبینید.

با شخصیت واقعیش هنوز اشنا نیستید
    نمیگم راه بدی رو میرید نه . ولی راه پر ریسکی رو دارید ادامه میدید
    نمیگم بیخیال بشید نه ولی از راه درست تری برید جلو
    الف - یه بخشی از مسیر رو رو این بذارید که اگه نشد ضرر نیبینید!!!
    ب- اما خب یه بخشی از مسیر رو رو این هم بذارید که با منطق جلو میرید شاید شد!!

ج- البته اینم در نظر بگیریدا شاید مسیر زندگی و اینده کاری شما و هدفاتون جوری برنامه یری بشن که گزینه های بسیار بسیار بهتری رو حتی در پیش رو داشته باشید

من الف و ب و ج رو گفتم که منطقی تصمیم بگیرید و منطقی برید جلو و الکی تو انتظار بیجا نمونید. این انتظار رو نداشته باشید تو کشوری که 85 میلیون جمعیته یه مجری تو دلش الهام بشه یکی هست عاشقش شده!! پس باید ما اقدام کنید
    اما اقدام منطقی !!! اقدام منطقی ممکنه اینو بگه که نه بیخیال این مسیر شایدم اینو بگه که نه برو اتفاقا. انتخاب این مسیر وقتیه که خوب و منطقی تصمیم بگیرید

عشق خیلی خوبه
    خیلی.
    ادم پاک ترین احساس رو تجربه میکنه به یه فردی که غیر از خونوادشه . اما اگه این از مسیر درستی به نتیجه نرسه شک نکنید این اتفاق خوب میتونه ضربات بدی رو براتون بزنه. و ایندتون رو تحت خودش تغییر بده
    من نظرمو گفتم که باز فکر کنید با این دید که شاید به این موارد اونجور که باید میبود توجه نداشتید چون برخی حرفا هستن تکرارشون باعث میشه ادم بیشترتر فکر کنه . با این دید که بتونه یه ذره تاثیر مفید بذاره تو انتخابتون تو انتخاب راهی که قراره برید . امیدوارم تاثیر مثبتی داشته باشه.

دوستان و مشاوران هم بهتر راهنماییتون میکنن.

موفق باشید.
    خیلی ممنونم
    خیلی جامع و کامل توضیح دادید
    فقط قبل از هر چیزی بگم این آقا نه بازیگره نه مجری ( مهمان یک برنامه بودند)
    کاملا حرفاتونو قبول دارم همشو
    من همیشه از روابط و دوست صمیمی داشتن خودداری میکردم و میکنم چون به شدت آدم احساسی هستم و میدونم اگه پا به روابط جدی و عاطفی بذارم اینقدر از خودم مایه میذارم که دیگه خودم مهم نیستم ، مهم او طرفه ، خودمو کامل فدا میکنم
    سال گذشته من یک دوست بسیار صمیمی داشتم و اونقدر اون طرفو گنده کردم برای خودم که وقتی دوستبمون بهم خورد حس کردم دیکه هیچی از خودم نمونده
    و مطمئنم اگه معجزه پیش بیاد و حالا بر فرض محال این اقا با من آشنا شه و حرف بزنیم و اینا ، ته تهش رابطمون بن دوستی میکشه
    و آخر آخرش چیمیشه ؟ ازدواج که من اصلا تو این فازا نیستم
    برای همین بیشتر میخوام یهجوری از فکرم بره بیرون
    چون من آدمی هستم که خیالاتم خیلی با واقعیتام قاطی میشه و مرزشونو نمیتونم تشخیص بدم
    الان از نظر فکری داغونم امسال میخوام جدی درس بخونم و تمرکزمو از دست دادم
    و اصلا نمیفهمم دارم چکار میکنم
    اینم بگم که من حتی هیچ پیامی هم بهشون ندادم
    چون نمیدونم مثلا برم دایرکتش چی بگم و چجوری شروع کنم
    و کلا تباهم
    واقعا حس میکنم خیلی آدم خامیم ، یک بار به شدت از کسی خوشم اومده و دارم بی جنبه بازی درمیارم
    ویرایش توسط Faeze_Ji : 07-14-2019 در ساعت 01:52 AM
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)